20-minútové modlitebné stretnutie Ježiš ľudstvu 11.03.2023

Drahý modlitebný bojovník,

Nech je s tebou Boží pokoj!

Pozývame vás na globálne 20-minútové modlitebné stretnutie Ježiš ľudstvu na tému Ponúknuť Ježišovi dar utrpenia, ktoré sa uskutoční v sobotu 11. marca 2023 o 14:00hod SEČ

Odkaz na pripojenie sa:  https://bit.ly/JTMGlobal11March2023

V prípade, že sa nemôžete pripojiť k webináru pomocou vyššie uvedeného odkazu, otvorte si na svojom mobilnom zariadení aplikáciu Zoom a zadajte ID webinára 869 4285 4775.

Posolstvo utorok 23. augusta 2011 o 23:45 hod.

Teraz chcem požiadať svojich nasledovníkov, aby denne prinášali jednu obeť podobnú utrpeniu, aby mi pomohli zachrániť duše v smrteľnom hriechu na pokraji smrti počas Varovania. Prosím, požiadajte ma o tento dar. Tých, ktorí majú pokorné srdce, tiež požiadam, aby priniesli jednu osobnú obeť v mojej sláve.

Váš Ježiš.

Toto globálne 20-minútové modlitebné stretnutie bude v angličtine.

Prekladatelia budú k dispozícii naživo v: nemčine, španielčine, ukrajinčine, francúzštine, portugalčine, kórejčine, poľštine, slovenčine, indonézštine, rumunčine a holandčine.

Ak váš jazyk nie je zahrnutý v živom preklade, budú zdieľané modlitebné programy, takže môžete prísť a pripojiť sa k nám v modlitbe pomocou pripraveného materiálu.

Prosím, podeľte sa a pozvite všetkých, ktorých poznáte, aby sa pripojili k tomuto 20-minútovému globálnemu modlitebnému stretnutiu križiackych modlitieb, aby sme všetci získali Ježišovo milosrdenstvo, skrze Božiu milosť a aby sme mohli pomôcť Ježišovi zachraňovať duše v tejto Misii Spásy.

Ježišu, dôverujeme Ti!

JTM Global