Globálne modlitebné stretnutie Ježiš ľudstvu, 23.apríla 2022

Globálne modlitebné stretnutie Ježiš ľudstvu, 23.apríla 2022, 15:00 SEČ

Registrácia: https://bit.ly/JTMGlobalApril23

Ave Maria!

Drahý križiacky bojovník,

Srdečne Ťa pozývame na globálne modlitbové stretnutie križiackych modlitieb, ktoré sa uskutoční 23. apríla 2022 o 15:00h stredoeurópskeho času.

Toto je naše pravidelné mesačné križiacke modlitbové stretnutie, na ktorom sa zjednocujeme ako jedna globálna rodina Ježiš ľudstvu, preto Ťa prosíme, pripoj sa k nám. Tu je link na registráciu: vhttps://bit.ly/JTMGlobalApril23

Téma tohto mesiaca je RAST MISIE JEŽIŠ ĽUDSTVU V 4 KÚTOCH SVETA.

Tento týždeň slávime pre kresťanov najsvätejšie dni. Kiež by sme my, zbytková armáda, tento Svätý týždeň duchovne rástli. Zbytková armáda bude ako Gedeonova armáda – malá v počte, ale silná s Bohom. (Kniha Sudcov 7, 1-25)

Náš Pán v posolstve z 28. augusta 2014 hovorí:

“Kvôli týmto dušiam – môjmu zvyšku – sa moje milosrdenstvo rozprestrie ďaleko, aj za hranicu toho, čo je oku viditeľné. “Teraz volám tých, ktorí Ma poznajú. Prajem si, aby ste žili každý deň, ako keby zajtrajšok nebol. Dôverujte Mi. 

“Proste Ma o moju ochranu a volajte ku Mne o výnimočnú priazeň na svojej ceste do mojej novej éry mieru. Zakaždým vám prídem na pomoc a zahrniem vás mimoriadnymi milosťami. 

“Potom sa nebudete ničoho báť, pretože budete vedieť, že Ja kráčam s vami. Budem vás držať za ruku, až vás povediem k útočisku môjho pokoja a mojej veľkej slávy.”

Toto modlitbové stretnutie bude v angličtine. Živý preklad bude dostupný v týchto jazykoch: nemecky, francúzsky, španielsky, portugalsky, rusky/ukrajinsky, kórejský, čínsky, vietnamský, indonézsky, česky a holansky.

Aj keď tvoj jazyk nie je medzi živým prekladom, budeme zdieľať modlitebné programy, aby si sa k nám mohol pridať v modlitbe čítaním pripraveného materiálu.

V prípade, ak sa nemôžeš zúčastniť stretnutia podľa hlavného rozvrhu (23. apríla o 15:00), organizujeme druhé globálne modlitbové stretnutie s rovnakou témou a modlitbami. Toto globálne stretnutie bude 23.apríla o 21:00h New York/EST (tzn. 24. apríla o 3:00h ráno stredoeurópskeho času), bude v anglickom jazyku, avšak bez živého českého prekladu. 

Toto druhé stretnutie organizujeme hlavne pre tie krajiny (napr. Nový Zéland, Austrália, USA), ktorým časové pásma neumožňujú pohodlne sa pripojiť k hlavnému stretnutiu.

Na druhé stretnutie o 21:00h EST (24.apríla 3:00h SEČ) sa môžete zaregistrovať na tomto linku: https://bit.ly/JTMGlobal23April9pmEST

Budeme sa modliť Svätý ruženec, križiacke modlitby a Korunku Božieho milosrdenstva za obrátenie všetkých hriešnikov, vrátane našich milovaných a priateľov, ktorí sa obrátili chrbtom k Pánovi.

Zjednoťme naše srdcia ako jedna globálna rodina Ježiš ľudstvu, spolu s Pannou Máriou, našou Matkou Spásy, a obetujme naše modlitby a obety za obrátenie všetkých hriešnikov.

Ježiš, dôverujeme Ti!

JTM Global