Globálny seminár Vzostup pohanstva na konci čias

 

Ste pozvaní na Globálny seminár Ježiš ľudstvu: Vzostup pohanstva na konci čias,
v nedeľu 24.októbra 2021 o 15:00 hod SEČ.

https://bit.ly/PaganismSeminar

Pred dvoma rokmi, v októbri 2019, sa vo Vatikáne stalo niečo veľmi vážne. Pred dvoma rokmi, bola pohanská bohyňa “Pachamama” najvyššími autoritami Katolíckej cirkvi vo Vatikáne, viditeľne a verejne uctievaná.

Táto udalosť, ktorej svedkom bol celý svet a zdokumentovali ju hlavné médiá, odštartovala búrku diskusií. Smeruje Katolícka cirkev k pohanstvu?

Len niekoľko týždňov po tejto Pachamama udalosti vo Vatikáne, bola na celom svete rozpútaná najväčšia kríza, akú svet v poslednom období zažil. Pandémia Covid-19 vypukla po celom svete.

Od tej doby uplynuli dva roky a vidíme, ako sa pohanstvo rozšírilo po celom svete, vo všetkých sektoroch spoločnosti. Príroda a Zem sa často označujú ako „živé veci“. Najvyššie vládne a cirkevné autority nám hovoria, že „Matke Zemi“ ubližuje človek a že činy proti „Matke Zemi“ sú „ekologické hriechy“, z ktorých musíme všetci činiť pokánie. Okrem tohto uctievania prírody sa teraz na celom svete rozmáha mnoho ďalších pohanských praktík.

Tento vzostup pohanstva na konci čias, alebo v období pred Druhým návratom Ježiša bol už prorokovaný. V skutočnosti je to jeden zo znakov, ktoré nám poukazujú na to, že Ježišov návrat v sláve je veľmi blízko!

V tomto hodinovom webinári budeme podrobne diskutovať o vzostupe pohanstva na konci čias. V tomto webinári sa budeme venovať nasledujúcim témam:

  • Čo je pohanstvo?
  • Čo učí Katolícka cirkev o pohanstve?
  • Smeruje svet k pohanstvu?
  • Prijíma Katolícka cirkev pohanské praktiky a vierouku?
  • Proroctvá o vzostupe pohanstva na konci čias
  • Ako máme odpovedať

Tento webinár bude v angličtine, k dispozícii však budú tlmočníci do ďalších jazykov a to: nemčiny, francúzštiny, španielčiny, portugalčiny, ukrajinčiny, kórejčiny, japončiny, čínštiny, mandarínčiny, chorvátčiny, vietnamčiny, indonézčiny, taliančiny a holandčiny – flámčiny

Podeľte sa, prosím, s týmto pozvaním, s rodinou, priateľmi a každým, kto potrebuje byť upozornený na nebezpečenstvá, ktoré predstavuje pohanstvo, pretože sa šíri ako vo svete tak aj v Cirkvi.

Ježiš ľudstvu Global