Nové práva zavádzajúce eutanáziu

V Knihe pravdy Ježiš Kristus varuje, že „v každej krajine a cirkvi bude zavedených veľa nových zákonov. Väčšina z týchto zákonov bude v rozpore s učením Svätej Biblie. (…) Mnohí nebudú dosť silní, aby bojovali proti potratom, eutanázii a manželstvám rovnakého pohlavia.“

***

Mnohí nebudú dosť silní, aby bojovali proti potratom, eutanázii a proti manželstvám rovnakého pohlavia

Pondelok, 15. 4. 2013 o 18:20hod

Moja vrúcne milovaná dcéra, nepriatelia Boha teraz povstávajú vo veľkých počtoch, v každom národe, aby odopreli poslušnosť Božím zákonom.

V každej krajine a v každej cirkvi bude zavedených mnoho nových zákonov. Väčšina zákonov bude proti učeniu, ustanovenému vo svätej Biblii. Každý druh hriechu bude schválený zákonom, a temnota šelmy pokryje svet. Tí, ktorí budú odporovať týmto zákonom, budú odmietnutí ako pomätení a napádaní démonmi. Ich hlasy budú prekričané tými, ktorí prijímajú zosvetštenie, ako by bolo skutočným náboženstvom. Použijú každý intelektuálny argument, aby presadili ich ohavné zákony, a mnohých oklamú, pretože použijú ľudské práva ako nástroj na kontrolu ostatných.

Mnohí nebudú dosť silní, aby bojovali proti potratom, eutanázii a proti manželstvám rovnakého pohlavia. Potom, akonáhle tieto zákony stúpia do platnosti, katolícka cirkev ohlási reformu k uznaniu všetkých ľudských práv a všetkých náboženstiev. Potom bude nasledovať hrozné rozdelenie medzi tými, ktorí sú požehnaní darom rozpoznávania, daným im Duchom Svätým a tými, ktorých jedinou túžbou je milovať seba samého a ktorí Boha odmietajú. Oni vidia Boha a moje učenie ako na prekážku, aby žili to, o čom veria, že je slobodný životný štýl.

Mocná celosvetová elitná organizácia, ktorá prenikla do každého kúta sveta, plánuje nové cirkevné zákony a spriada sprisahania, ako zvrhnúť vodcov, zatiaľ čo v rovnakej chvíli vymýšľa vojny, ktoré prinesú zničenie. Sú tak pyšní a ich vernosť ku zbožňovaniu Satana je tak veľká, že veria, že sú nenahraditeľní. Ako len budú musieť trpieť pre ich zlé činy. Akonáhle uveria, že môžu kontrolovať ostatných a uplatniť svoje chytré plány na iných, budú zrazení rukou môjho Otca. Bude im dané len toľko času, aby sa obrátili. Potom zaútočia jeden na druhého a vzájomne sa zničia. Ak by sa aj naďalej viazali na Zlého, tak miera ich utrpenia ani ku koncu nebude stačiť, aby ich donútila uvidieť, čo leží pred nimi.

Mnohí ľudia, ktorí v Boha neveria, si sprvu všimnú len nemnoho z týchto udalostí. Až ich sloboda bude obmedzená, budú sa otvorene búriť proti nespravodlivosti v ich národoch. Potom si uvedomia hrôzu, ktorá bola vytvorená, pretože Božie Svetlo vyhaslo. Namiesto neho bude temnota, prázdnota, hlad a nedostatok lásky. Len potom budú ľudia kričať o Božie milosrdenstvo. Budem tam a čakať, aby som im dal útechu a zachránil ich úbohé, vystrašené duše.

Váš Ježiš

Viac tu: https://www.knihapravdy.sk/mnohi-nebudu-dost-silni-aby-bojovali-proti-potratom-eutanazii-a-proti-manzelstvam-rovnakeho-pohlavia/

 

***

V roku 2020 sa v mnohých krajinách naplnilo posolstvo o eutanázii (smrti smrteľne chorého a trpiaceho človeka). Oficiálne je eutanázia povolená v rámci Európskej únie „len“ v Holandsku, Belgicku a Luxembursku, mimo EÚ v Kanade a Kolumbii. Portál dennikstandard.sk informuje: „v Španielsku bol prijatý zákon umožňujúci eutanáziu ľuďom, ktorí trpia „vážnou a nevyliečiteľnou chorobou alebo vážnym, chronickým a invalidizujúcim stavom“.

Viac na: https://dennikstandard.sk/48923/spanielski-biskupi-po-schvaleni-eutanazie-je-cas-na-vyhradu-vo-svedomi/

 

V Holandsku a Kanade boli podniknuté kroky na rozšírenie eutanázie na ďalšie kategórie pacientov. Eutanázia v Holandsku má na svedomí už teraz 4% úmrtí a po prijatí tohto zákona by mohlo toto percento ešte narastať.

Ústavný súd v Rakúsku povolil „asistovanú samovraždu“.

Viac na: https://www.christianitas.sk/kanada-zdravotnici-vytvaraju-natlak-na-pacientov-aby-suhlasili-s-eutanaziou/

Viac na: https://www.postoj.sk/63783/holandsko-bude-druhou-krajinou-s-vekovo-neobmedzenou-eutanaziou

Viac na: https://www.christianitas.sk/rakusky-ustavny-sud-povolil-asistovanu-samovrazdu/ 

 

Je to smutný nový rekord. V Holandsku v roku 2020 podstúpilo eutanáziu
6 938 osôb. Ide o takmer 10 % nárast v porovnaní s rokom 2019. Najbežnejšou príčinou eutanázie je diagnostika rakoviny (5 000 prípadov), objavili sa však aj nové príčiny. Minulý rok požiadali o eutanáziu štyri osoby kvôli ochoreniu Covid-19.

 

https://www.christianitas.sk/narast-pripadov-eutanazie-v-holandsku/

***

Prof. Assuntina Moresi. Fot. You Tube / SCC Bassano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Morresi: pandemické obdobie zvyšuje útoky na ľudský život

„Prijatie zákona legalizujúceho takzvané potraty v tejto krajine argentínskym parlamentom je jedným z mnohých opatrení na záchranu života, ktoré sa v tomto roku uskutočnili na celom svete. V mnohých krajinách sa liberalizovala eutanázia a povolil sa predaj voľne predajných potratových piluliek pre maloletých.

Stupňovanie trendov proti ľudskému životu je paradoxom tejto pandemickej doby, keď sa globálne úsilie zameriava na katastrofálnu pandémiu koronavírusov, ktorá ohrozuje svet.

„Tieto rozhodnutia sú výsledkom pretrvávajúcich tlakov, ktoré pokračovali aj napriek pandémii. V tomto ohľade sa toho veľa nezmení, ak spoločnosť znovu neobjaví hodnotu života.“ Na tento paradox upozornila profesorka Assuntina Morresi v rozhovore pre Vatican News, ktorá je členkou talianskeho Národného výboru pre bioetiku.

Viac na: https://pch24.pl/prof-morresi-okres-pandemii-czasem-wzmozonego-ataku-na-ludzkie-zycie/

https://www.vaticannews.va/it/mondo/news/2020-12/tutela-della-vita-morresi-pandemia-occasione-per-bene-comune.html