Počasie začne prejavovať nezvyčajné príznaky

V Knihe pravdy boli niekoľkokrát uvedené proroctvá o anomáliách počasia, povodniach a zemetraseniach.


***

Počasie začne prejavovať nezvyčajné príznaky

streda, 02.11.2011 – 19:40 hod.

Moja draho milovaná dcéra, počasie začne javiť zvláštne znamenia, keď Zem bude smerovať do nového stavu v rámci prípravy na Môj skutok Božieho milosrdenstva, keď ťa opäť prídem všetkých zachrániť.

V každom národe rastie nenávisť. Nespokojnosť je cítiť všade. Vzájomná láska je slabá, zatiaľ čo sebaláska sa stáva nielen tolerovanou, ale považuje sa za nevyhnutnú aj v dnešnom svete. Vymažem nenávisť. Rozdrvím plány človeka na zavedenie teroru proti jeho bratovi. Vymažem povýšenosť vo vašich dušiach. Každý hriech vám bude vystavený, ako sa objaví v jeho surovej škaredosti v Mojich očiach.

Prečo sa toľko benevolentných duší dnes odvracia od mojich predtým učených učení? Prečo teraz? Čo sa stane s láskou k Bohu Otcovi, ktorá ju robí vo vašich očiach trápnou? Poviem ti. Je to preto, že toľko Mojich detí bolo rozptýlených pôžitkami tohto sveta. Aj keď mnoho hmotných statkov, ktoré hľadajú, je mimo ich dosah, stále ma odmietajú. Duše ľudí boli zastreté takou hustou temnotou, že Môjmu svetlu bude nejaký čas trvať, kým prenikne a prežiari do ich duší.

Ako plačem slzy trpkého smútku pre tie stratené duše, ktoré zúfalo potrebujú pokoj spásy, po ktorom túžia. Len si neuvedomujú, že iba ja môžem vniesť tento mier do ich unavených sŕdc. Ó, ako dlho bola zabudnutá Moja láska. Som iba prvok ľudského myslenia bez skutočného významu. Chcú pokoj duše a srdca, ale nebudú ma o to prosiť. Budem schopný odpovedať, iba vtedy ak ma poprosia. Nevedia to?

Vy, ktorí ma milujete, ale ktorí nenávidíte alebo závidíte svojmu bratovi, aj vy potrebujete Moju pomoc. Nechcem vašu lojalitu, ak sa nesprávate k druhým láskavo. Ak z nejakého dôvodu spôsobujete bolesti svojim bratom a sestrám, urážate ma. Nech už svoje činy ospravedlníte akokoľvek, vedzte to. Cítim bolesť tých, ktorých týraš. Keď Mi takto ublížiš, nemôžeš mi zo svojho srdca prejaviť pravú Lásku. Poučte sa z toho. Hľadajte pokoru vo všetkých veciach skôr, ako prídete predo mňa, aby ste prisahali vernosť Mojej svätej vôli. Týmto spôsobom si uchováš čistú dušu a budeš pripravený vstúpiť do môjho kráľovstva.

Vy, Moje deti, máte obrovské šťastie, pretože milióny z vás sa stanú súčasťou Môjho nového raja. Je to spôsobené dobou, v ktorej žijete. Toľko z vás v dnešnom svete, deti, môžete byť teraz zachránené spôsobom, ktorý pre predchádzajúce generácie nebol možný. Prijmite túto správu srdečne a využite túto príležitosť a prijmite Moje Božie milosrdenstvo s otvorenými a skrúšenými srdcami, pokiaľ len môžete.

Váš Spasiteľ

Ježiš Kristus

Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/pocasie-zacne-prejavovat-nezvycajne-priznaky-2/

***

Proroctvá o povodniach  

Dažde, záplavy a zničenie budúcej úrody budú výsledkom trestu z neba
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/dazde-zaplavy-a-znicenie-buducej-urody-budu-vysledkom-trestu-z-neba/

Príde veľká záplava; tiež budete svedkami menších záplav naprieč ostatnými krajinami
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/pride-velka-zaplava-tiez-budete-svedkami-mensich-zaplav-napriec-ostatnymi-krajinami/

Záplavy budú všedným javom a spoznáte, ktoré časti sveta najviac rozhnevali môjho Otca
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/zaplavy-budu-vsednym-javom-a-spoznate-ktore-casti-sveta-najviac-rozhnevali-mojho-otca/

 


Proroctvá o zemetraseniach
 

Boh Otec: Pocítite zemetrasenia ako súčasť malého trestu pred Varovaním
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/pocitite-zemetrasenia-ako-sucast-maleho-trestu-pred-varovanim/

To bude ich rukou, že blesky, zemetrasenia a tsunami udrú na zem
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/to-bude-ich-rukou-ze-blesky-zemetrasenia-a-tsunami-udru-na-zem/

Zemetrasenia budú takého rozsahu, že v rovnakej chvíli budú pociťované naprieč mnohými krajinami
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/zemetrasenia-budu-takeho-rozsahu-ze-v-rovnakej-chvili-budu-pocitovane-napriec-mnohymi-krajinami/

Boh Otec: Zemetrasenia zasiahnu vaše mestá
Link na posolstvo: https://www.knihapravdy.sk/zemetrasenia-zasiahnu-vase-mesta/

***

Videá nižšie okrem iného zobrazujú anomálie počasia. silné povodne, zosuvy bahna, sopečné erupcie, rekordné snehové zrážky, meteory po celom svete v októbri, novembri a decembri 2020. Materiál pripravený spoločnosťou Sott Media.

 

Zhrnutie poveternostných katastrof v decembri 2020

 

Zhnutie poveternostných katastrof v novembri 2020

 

Zhrnutie poveternostných katastrof v októbri 2020

 

Silné zemetrasenie v Chorvátsku 29. decembra 2020

 

 

***

Japonsko zasiahlo silné zemetrasenie 13. februára 2021

City, Tokyo, Street View, Shibuya, Road, Humanities
Pôvodne sa odhaduje, že zemetrasenie, ktoré zasiahlo severovýchodnú časť Japonska, malo magnitúdu 7,1 stupňa Richterovej stupnice. Otrasy bolo cítiť po celom Japonsku.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/577938-pri-pobrezi-japonska-udrelo-silne-zemetrasenie-zem-sa-triasla-aj-v-chorvatsku-a-armensku/

***

Extrémne horúčavy na polárnom kruhu

https://www.imeteo.sk/clanok/kam-za-horucavami-na-sibir-teploty-sa-tam-splhaju-k-30-0c