Cenzúra médií

Cenzúra médii

Proroctvo o cenzúre médii, podľa ktorého bude pravda pred ľudstvom skrytá prostredníctvom diktatúry, ktorú zažijeme počas Veľkého súženia.

***

Výňatok z posolstva o cenzúre

Cenzúra médií

Médiám odkazujem toto: vaša arogancia, ktorú dnes prejavujete ako informátori sveta, sa zmení na zúfalstvo, keď vaše slovo nebude viac počuté. Aj vy čoskoro spoznáte dôležitosť modlitby, keď sa ľudstvo odvráti od pravdy. Vaše slovo dnes ešte môže byť dôležitým nositeľom nezávislej pravdy. Avšak tento dar vám bude teraz odňatý. Namiesto toho bude teraz pravda ľudstvu zastieraná diktatúrou, ktorej svedkom sa stanete počas Veľkého súženia. Potom bude aj vaše slovo odmietané práve tak, ako je odmietané Moje slovo.

“Tajný kanál” komunikácie

Nikto vás nebude počúvať, pretože len tie slová, ktoré budú mať pre ľudstvo nejaký význam, budú svetu oznamované prostredníctvom technológie tajným kanálom. Ocitnete sa v divočine a nakoniec sa budete snažiť komunikovať s neveriacim svetom tak, ako sa ja teraz snažím, no vaše slovo nebude vypočuté.

Majte sa na pozore pred diktátormi

Nemajte strach tí z vás, ktorí nasledujete Boha bez ohľadu na to, akým spôsobom – len Ma teraz počúvajte. Bojujte proti tým, ktorí vám chcú nastoliť diktatúru slova, lebo títo sú od Satana. Nedajte sa nimi zviesť bez ohľadu na to, koľko by vám zaplatili za šírenie lží. Postihne ich večné zatratenie, ak nebudú činiť pokánie. Avšak čas nie je na ich strane. Bojujte za slobodu, oznámte nespravodlivosti, ktorých ste boli svedkom. Bez ohľadu na to, či vo Mňa veríte – keď budete vidieť, ako sa toto posolstvo naplňuje, uvedomíte si, že Moje učenie je pravdivé.

(Posolstvo z 1.1.2011 o 2:00 – Cenzúra médií a iné cenzúry)

Celé posolstvo si môžte prečítať tu:
https://www.knihapravdy.sk/cenzura-medii-a-ine-cenzury/

 

 ***

Nasledujúce správy zo spravodajských portálov ukazujú, že k cenzúre už dochádza a jej dosah sa bude časom len rozširovať, keď diktatúra ovládne celý svet a odstráni nepríjemné/nepohodlné názory.

 

 

USA: YouTube odstraňuje kanál „LifeSite News“

YouTube úplne odstránil kanál LifeSite News spojený s obrancami života. Vo vyhlásení novinári z najväčšej pro-life webovej stránky na svete zdôraznili, že „nejde o dočasný zákaz“, a všetky doteraz zverejnené videá na kanáli úplne zmizli.

Čítaj viac: https://www.christianitas.sk/youtube-vypol-kanal-portalu-lifesitenews-vsetky-videa-su-zmazane/

———————————————————————————————————————————————–

Vimeo cenzúruje katolícky kanál. Podpora „manželstva“ sa považovala za prejav nenávisti

Web Vimeo cenzúroval činnosť katolíckeho kanálu „Church Militant“ a odstránil z jeho účtu všetky dostupné videá. Názory propagujúce „manželstvo“ sa považovali za nenávistné prejavy. Redakcia časopisu „Church Militant“ zdôrazňuje, že odstránenie všetkých filmov z profilu je „náboženskou diskrimináciou“.

Čítaj viac:  https://pch24.pl/serwis-vimeo-cenzuruje-katolicki-kanal-promocje-malzenstwa-uznano-za-mowe-nienawisci/


 

Cenzúra na YouTube. PCh24 blokovaný pre LGBT materiál
You Tube - logo

 

Prípad sa týka nezverejneného filmu, „Ich skutočné ciele“, internetovej televízie PCh24TV, ktorý fungoval na platforme YouTube.

Ukázalo sa, že predmetom cenzúry boli materiály súvisiace s filmom, ktorý skúma spoločensko-politické motívy činnosti LGBT organizácií. Najprv dostali varovanie, že obsah bol svojvoľne odstránený „z dôvodu porušenia pravidiel pre komunitu“. Prvé vyhlásenie naznačilo, že zatiaľ nebude uplatnená žiadna sankcia. „Toto je prvýkrát, takže na váš účet nebudú vztiahnuté žiadne sankcie,“ – bolo uvedené v oznámení.

Správcovia platformy sa však v priebehu niekoľkých okamihov rozhodli zmeniť názor. Na kanáli sa objavila druhá správa, tentokrát o blokovaní účtu na sedem dní. „Nemôžete týždeň nahrávať videá, zverejňovať príspevky ani zverejňovať videá naživo,“ píše sa v správe. „Toto je jedno z troch upozornení; druhýkrát sa „pokuta“ predlžuje na 2 týždne. Tretie varovanie vymaže celý kanál.“

Čítaj viac:  https://www.christianitas.sk/youtube-blokuje-kanal-pch24-kvoli-videu-o-lgbt/