Globálne 20min modlitebné stretnutie 22.04.2023

Ave Maria!

Drahý bojovník križiackych modlitieb,

Pozývame ťa na 20 minútové križiacke modlitebné stretnutie, ktorého témou bude “Dar večného života”. Stretnutie sa bude konať v sobotu 22. apríla 2023 o 15:00 hod.

Ak ešte nie si registrovaný, zaregistruj sa prostredníctvom tohto linku: https://bit.ly/JTMGlobal22April2023
WEBINAR ID: 840 2704 4487

Posolstvo Pondelok, 30.4.2012 o 17:45 hod. 

Ó, ako milujem tieto zvláštne duše. Sú tak vzdialené, a predsa, ako túžim ukázať im svoju hlbokú lásku.  Apelujem na vás všetkých, ktorí ma nepoznáte. Nemusíte sa ma báť. Stačí, ak ma požiadate, aby som sa vás ujal a poskytol vám útechu.  Dovoľte mi, aby som dokázal svoju lásku. Hovorte so mnou svojimi vlastnými jednoduchými slovami. Mňa nič nezaskočí.  Zverte mi svoje starosti, pretože ja upokojím vaše srdce. Dovoľte mi, aby som vám pomohol pocítiť skutočný pokoj.  Požiadajte ma, aby som vyriešil vaše starosti. Ukážem vám pravdu, aby sa vaše starosti už nezdali také zlé. Váš Ježiš.

Toto globálne 20 minútové modlitebné stretnute bude v angličtine. 

Živý preklad bude dostupný v týchto jazykoch: nemecky, španielsky, ukrajinsky, francúzsky, portugalsky, kórejsky, chorvátsky, vietnamsky, indonézsky, maďarsky a taliansky. Ak váš jazyk nie je zahrnutý v živom preklade, modlitebné programy budú zdieľané, takže môžete prísť a pripojiť sa k nám v modlitbe pomocou čítania pripraveného materiálu.

Prosím zdieľajte a pozvite všetkých križiackych bojovníkkov, aby sa pripojili k tomuto 20 minútovému križiackemu modlitebnému stretnutiu, aby sme všetci skrze Božiu milosť získali večný život.

Ježišu, dôverujeme Ti!

JTM Global