Globálne modlitebné stretnutie križiackych modlitieb 04.03.2023

Ave Maria!

Drahý bojovník križiackych modlitieb,

Pozývame ťa globálne modlitebné stretnutie križiackych modlitieb, ktoré sa bude konať v sobotu 4.marca 2023 o 14:00

Kliknite na odkaz na zaregistrovanie: https://bit.ly/JTMGlobal04March2023

Webinar ID: 844 9056 5572

Témou tohto mesiaca je:  PONÚKNUŤ UTRPENIE JEŽIŠOVI AKO POMOC PRI SPÁSE DUŠÍ

Potrebujem vaše utrpenie, pretože zachraňuje duše hriešnikov, ktorí by inak skončili v pekle. Jedného dňa sa pozriete do ich duší a zaplaví vás láska a radosť, keď ich uvidíte sedieť vedľa mňa pri tróne môjho Otca.

Hriešnici budú vždy objatí ako prví, keď sa budú kajať. Na prekvapenie mojich nasledovníkov budú vždy v prvej línii. Tieto duše sa ku mne dostali vďaka modlitbám a utrpeniu mojich nasledovníkov a mojich vyvolených duší. Moji nasledovníci to pochopia, pretože sa vďaka spojeniu so mnou budú radovať zo spasenia takýchto duší. (Ježiš, Sep 14, 2011)

Toto globálne modlitebné stretnutie Križiackych modlitieb sa uskutoční v angličtine. Prekladatelia budú k dispozícii v: nemecky, francúzsky, španielsky, portugalsky, rusky, kórejsky, albánsky, vietnamsky, indonézsky, chorvátsky a maďarsky.  Aj keď váš jazyk nie je prítomný, budú zdieľané modlitebné programy, takže môžete prísť a pripojiť sa k nám v modlitbe čítaním pripravených materiálov.

Počas tohto stretnutia sa budeme modliť svätý ruženec, križiacke modlitby a korunku Božieho milosrdenstva za spásu všetkých hriešnikov, v tomto pôstnom čase .

Zjednoťme svoje srdcia ako jedna globálna rodina Ježiš ľudstvu spolu s Pannou Máriou, našou Matkou Spásy, a prinášajme svoje modlitby a obety za obrátenie a spásu všetkých hriešnikov.

Ježišu, dôverujeme Ti!

JTM Global