Globálne stretnutie Ježiš ľudstvu, 11.11.2023

Ave Maria,

Drahý križiacky bojovník,

Pozývame ťa na globálne križiacke modlitby Ježiš ľudstvu v sobotu, 11. novembra 2023 o 14:00 hod.

Ak nie si registrovaný, zaregistruj sa tu: https://bit.ly/JTMGlobal11November2023
WEBINAR ID: 852 9500 1504

Témou mesiaca je sviatok Krista Kráľa

Tentoraz prichádzam obnoviť Zem, znovu nastoliť Svoje kráľovstvo na Zemi – Raj, ktorý stvoril môj Otec pre Adama a Evu. Ten deň čoskoro svitne a skôr, ako príde ten čas, osvietim vašu myseľ, telo a dušu. Budem vás šokovať Svojou silou – Svojou Božskosťou, ale pocítite taký príval lásky, že nebudete mať pochybnosti, že to môže pochádzať len odo mňa. (Ježiš, 29. apríla 2014)

Váš prechod z tejto zeme do môjho Nového kráľovstva bude bezbolestný, okamžitý a bude taký náhly, že sa sotva budete môcť nadýchnuť, kým sa vám odhalí jeho krása. Prosím, nebojte sa môjho Druhého Príchodu, ak milujete Boha. Boh vás miluje. Ja vás milujem. (Ježiš, 27. marca 2013)

Tieto globálne križiacke modlitby budú v angličtite so živým prekladom do týchto jazykov: španielsky, portugalsky, nemecky, francúzsky, rusky, kórejsky, vietnamsky, indonézsky, albánsky, poľsky a česky.

Ak váš jazyk nebude prekladaný naživo, na začiatku modlitebného stretnutia budeme zdielať preložené modlitebné programy do rôznych jazykov, takže môžete prísť a pripojiť sa k nám v modlitbe čítaním pripravených materiálov.

Pozvite všetkých svojich priateľov a rodinu, aby sa k nám pripojili.

Ježišu, dôverujeme Ti!

JTM Global