Globálny pôstny ruženec od 16.02 – 29.03.2024

Pozývame vás na celosvetovú pôstnu ružencovú modlitbu Ježiš ľudstvu. Každý piatok počas pôstneho obdobia od 16. februára do 29. marca 2024 budeme recitovať 4 tajomstvá svätého ruženca. Je to odpoveď na posolstvo Matky Spásy z 9. marca 2012:

“Keďže sa teraz pripravujú vojny, je dôležité, aby sa môj svätý ruženec modlil každý deň pred Veľkou nocou. Deti, ak by ste mohli každý deň v týždni zasvätiť môjmu svätému ružencu, pričom každý piatok by ste sa modlili štyri sväté ružence, od dnešného dňa až do Veľkej noci, veľa skazy vo svete sa môže zmierniť a zmierni sa.”

Môj Syn je taký šťastný z tých, ktorí prijímajú jeho sväté slovo s láskou a čistotou srdca.
Veľké milosti dostávajú tie čisté duše, ktoré mu úplne dôverujú, bez akýchkoľvek pochybností v srdci. Vy, deti moje, ste zvyšok, malý žaluď veriacich, ktorý pomôže zväčšiť armádu, teraz potrebnú na vyčerpanie hriechu vo svete.

Vaše modlitby a najmä môj najsvätejší ruženec sú zbraňami potrebnými na zničenie Zlého a tých, ktorých zamoruje v každom kúte Zeme. Choďte teraz, moje deti, a zorganizujte celosvetové modlitby, aby sa môj ruženec recitoval vo všetkých krajinách, odteraz až do Veľkonočnej nedele…”

Nie je potrebná registrácia, stačí kliknúť na odkaz a pripojiť sa. https://bit.ly/JTMGlobalRosary-LENT2024
Webinar ID 838 5956 4297

V Európe sa budeme modliť každý piatok počas pôstneho obdobia o 21:00hod

Pozvite svoju rodinu a priateľov a darujte Ježišovi svoj čas.

Ježiš ľudstvu Global