Svedectvá

Vybrané svedectvá o Pečati Živého Boha

Vnuci zachránení pRI vážnych autonehodách
(Kansas City, štát Missouri, USA)

Pečať Živého Boha som dala všetkým svojím deťom a vnukom. Jeden z mojích vnukov bol pokrstený ako katolík, ale stal sa luteránom. Jednu z Pečatí umiestnil do auta svojho otca, pretože ho veľa riadil. Pred niekoľkými rokmi jeho brat bol doma počas svojich jarných prázdnin a šoféroval auto svojho otca do mesta. Po ceste domov prebehoval auto na moste neďaleko ich domu. Auto narazilo z jednej strany do mosta, prevrátilo sa a opäť narazilo do mosta.
Auto bolo úplne zničené a môj vnuk vtedy nemal pás. Zázrakom sa mu nič nestalo, nemal ani jeden škrabanec, hoci auto bolo úplne zošrotované, vyzeralo ako zdrvená plechovka od sódy.

Minulú zimu toho istého roka vnuk, ktorý umiestnil Pečať do auta svojho otca, vracal domov po návšteve u nás. Zapol bezpečnostný pás vodiča do spony stredného sedadla spolujazdca, aby auto nepípalo, on si počas svojho života nezapínal bezpečnostný pás. Po tom, ako sa dostal na diaľnicu, náhle pocítil vnútorné nutkanie pripútať si bezpečnostný pás. Bola to výzva, pretože pás bol za ním vytiahnutý.

Po niekoľkých sekundách, keď si zapol bezpečnostný pás, narazil do jeleňa. Predná časť jeho auta bola zničená. Okamžite nám telefonoval, aby sme po neho prišli, a prvé slová, ktoré nám povedal, boli: „Babka, Ježiš Kristus mi zachránil život! Vo svojom aute mám Pečať Živého Boha a Ježiš Kristus mi zachránil život! “

Domy a ľudia zachránení pred veľkým tajfúnom
(Filipíny)

Vlani v októbri (2013), keď cez Filipíny prechádzal veľký tajfún Haiyan (Yolanda), zasiahol aj môj domov. Státisíce domov boli úplne zničené alebo bez striech alebo s inými obrovskými škodami. Fúkal vietor rýchlosťou až 300 km za hodinu. Keď sme sa vrátili, videli sme, ako je náš domov ušetrený, a tiež domy mojej sestry a brata boli zachránené kvôli modlitbe a predovšetkým posvätenej Pečati Živého Boha, ktorú rozdali naši bratia a sestry z modlitebných skupín „Ježiš ľudstvu“ v provincii Cebu, ktorí ohlasovali Božské posolstvá dané Márii Božieho Milosrdenstva i o pravdách Katolíckej viery, a tiež ako napr. ruženec, Korunka Božieho milosrdenstva, sv.spoveď atď. Do tohto domu prichádzam iba raz ročne na dovolenku. Prešli týždne, keď som ich po ničivom tajfúne mohol skontaktovať, kvôli poškodeniu telekomunikačnej infraštruktúry spôsobeným týmto tajfúnom. Keď som hovoril so svojou sestrou, povedala mi: „Ukázalo sa, že Pečať je veľmi silná a Boh zachránil domy tých, ktorí ju dostali.“

Povedala tiež, že si všimli, že domy každého, kto prijal Pečať, utrpeli v porovnaní so zvyškom iných len minimálne škody. Ľudia, ktorí prešli okolo nášho domu (kvôli sutinám boli všetky cesty v okolí pre autá neprejazdné), povedali: „Pozri, ich domy vyzerajú, akoby tu nebol tajfún.“ Ale všade naokolo boli všetky stromy, kríky a dokonca aj nízka tráva natoľko vytrhnuté, že úplne neprežili. Najväčším zázrakom bol dom mojej sestry. Kokosové palmy okolo jej domu sa zrútili nie na jej dom ale v protismere vetra. Vždy o tom hovorím, keď rozdávam ľuďom Pečať Živého Boha. Skutočne, buď chvála Bohu!

Muž bol zachránený pred útokom, nárazom
(Poľsko)

Vracal som sa sám uprostred noci z modlitbovej vigílie pred sviatkom Nepoškvrnenej Panny Márie. Nie je to tak dávno, čo som dostal a modlil som sa Pečať Živého Boha. Táto vigília bola pre mňa časom zvláštnej modlitby, obetoval som celú svoju rodinu Matke Božej, odporučil som jej všetky záležitosti a deň predtým som sa pred týmto sviatkom postil o chlebe a vode. Keď som sa zrazu ocitol sám na ulici, všimol som si pred sebou chlapa, ktorý sa zdal byť veľmi nepokojný, čudný a znepokojoval ma. Len čo okolo mňa prešiel, mierne ma podpichol, akoby niečo chcel, akoby ma chcel osloviť, takže som sa spontánne otočil smerom k nemu. Len čo som otočil hlavu, už ma veľkou silou švihol a udrel ma pravým hákom priamo do tváre. Bolo to také neobvyklé, že päsť akoby skĺzla po mojej tvári a nič mi neurobila, zatiaľ čo jeho švih bol silný a veľkou silou zasiahol cieľ priamo do stredu mojej tváre. Jediné, čo sa mi stalo, bola slabá bolesť zubov a líc na ďalších niekoľko minút, ktorá však rýchlo prešla – zatiaľ čo som mal mať rozbitú tvár. Okamžite som myslel na ochranu, ktorú poskytuje Pečať Živého Boha, a že vďaka nej sa mi nič nestalo. Zlý nemá rád náš pôst a modlitby a zúri, je plný agresie, ako len môže.

Silné predávkovanie liekmi na spanie (Poľsko)

Istý môj priateľ – ktorý mal psychické ťažkosti – prijal odo mňa Pečať Živého Boha, všade hľadal pomoc. Modlil sa ju každý deň, nosil ju so sebou, prijímal ju srdcom. Bohužiaľ, jeho emočné poruchy a psychické problémy ho viedli k pokusu o samovraždu. Keďže sa chcel raz zabiť, vyhodil vopred obrázok s Pečaťou, ale musel ju skôr už prijať v srdci, aby milosť ochrany Pečate konala včas. Aby svoj život ukončil bezbolestne, večer užil naraz zámerne veľké množstvo liekovna spanie .Normálne by také niečo malo mať za následok smrť. Medzitým, keď sa prekvapivo ráno zobudil, oddýchnutý a v dobrej nálade, sa iba mierny pocit v žalúdku a ľahko si odgrgol. Milosť Pečate Živého Boha ho sprevádzala – i potom, čo ju vedome prijal a modlil – aj keď vo fáze svojej duševnej poruchy sa jej vzdal, aby spáchal samovraždu.