Tretie posolstvo Panny Márie

Pondelok, 20. decembra 2010 o 22:00 hod.

Počúvaj ma, moje dieťa. Musíš zostať silná pre môjho milovaného Syna Ježiša Krista. Je veľmi dôležitý a pre teba mimoriadny, a mala by si sa už odvrátiť od pochybností v tvojej mysli. Áno, v tejto práci je ľahké sa nechať zmiasť, ale budeš Mu musieť úplne dôverovať. Potrebuje, aby si sa Mu odovzdala a darovala Mu svoju absolútnu dôveru.

Moje dieťa, táto práca nebola pre teba ľahká. Ale ako som už predtým povedala, miluješ byť vytrvalou. Budeš úspešná v dokončení svojej práce. Nalieham na teba, aby si sa vrátila k pravidelnej dennej modlitbe. Lebo len môj najsvätejší ruženec ti poskytne ochranu. Toto dielo je veľmi posvätné, moje dieťa, preto ťa z úcty prosím, buď poslušná môjmu Synovi tým, že Mu budeš úplne dôverovať. Daj bokom svoje pochybnosti, moje dieťa, pretože skrze Ducha Svätého si dostala zvláštne milosti. Pravda je teraz v tvojom srdci, duši a mysli. To je dôvod, prečo ti písanie týchto posolstiev, ktoré ti môj milovaný Syn dáva, pripadalo ľahšie.

Miluje ťa, moje dieťa, a vybral si ťa na jednu z najdôležitejších úloh tohto storočia. Tvoja práca je porovnateľná s tou, ktorá bola požadovaná od sestry Faustíny. Podstupuješ podobné utrpenia, aké znášala ona. Neboj sa týchto utrpení, medzi ktoré patrí nedostatok schopnosti modliť sa a každodenné pochybnosti, ktoré sú bežné. To prejde. Všetci svätí, vrátane sestry Faustíny, ťa každý deň sprevádzajú a vedú.

Práca, ktorú vykonávaš v mojom mene a v Mene môjho milovaného Syna, bola predpovedaná. Je to jeden z najdôležitejších spôsobov, ako môžeš zachrániť duše. Neochabuj a neváhaj. Vždy, vždy zavolaj na pomoc svoju milovanú Matku. Som tu pre teba. Prosím, modli sa denne k môjmu Synovi Korunku Božieho Milosrdenstva. Takto budeš pri Ňom bližšie a pocítiš, ako sa hýbe v tvojom srdci.

Naber odvahu a vykroč vpred. Vzhliadni s láskou na vzácnu cestu, ktorá vedie k Najsvätejšej Trojici. Všetci sú s tebou. Budeš trpieť, avšak považuj to za milosť, pretože bez utrpenia nemôžeš zostať v blízkosti Srdca môjho Syna.

To je zatiaľ všetko. Obráť sa a otvor teraz svoje srdce môjmu milovanému Synovi Ježišovi, Najvyššiemu.

Láska a pokoj.

Naša Pani ruží