Očkovanie, ktoré bude jed – očkovanie proti koronavírusu?

Existuje proroctvo z roku 2010, ďalšie v rokoch 2011, 2012 a 2014, o univerzálnych očkovaniach, ktoré však budú naozaj jed, prinesú choroby a smrť. Bude to súčasné očkovanie proti koronavírusu alebo si na splnenie tohto proroctva ešte budeme musieť počkať?

 

Uvedené výňatky z posolstiev a proroctiev.

 


 

Varovanie pred globálnym očkovaním

Modlite sa predovšetkým v skupinách. Modlite sa za tých ľudí, ktorí sú horlivými stúpencami Satana. Modlitbou pomôžete odvrátiť niektoré z týchto katastrof. Dajte si pozor na krutosti, ktoré sa vám pokúsia zasadiť prostredníctvom očkovania. Nedôverujte náhlej globálnej iniciatíve, zameranej na očkovanie, ktorá sa vo svojom zámere môže zdať súcitná. Majte sa na pozore! Krajina za krajinou sa tajne dohodli ovládať čo najviac ľudí.

Nebojte sa, pretože budem chrániť tých Mojich nasledovníkov, ktorí sa ku Mne modlia. Modlite sa aj za tie odvážne duše spomedzi vás, ktoré sa rozhodli šíriť pravdu. Mnohým týmto ľuďom sa vysmievajú, oni však vo väčšine prípadov hovoria pravdu. (piatok, 26.novembra 2010, o 3.00 hod).

 


 

Ich zlovestné plány zahŕňajú aj nové globálne očkovanie, ktoré po celom svete vyvolá choroby v doposiaľ nevídanom rozsahu. Vyhnite sa každému takémuto náhle vyhlásenému celosvetovému očkovaniu, pretože vás zabije.
(piatok, 17.júna 2012, o 20:15 hod).

 


 

Moje drahé dieťa, musíš požiadať každého, aby prosil o Božie milosrdenstvo vo všetkých oblastiach, zahŕňajúcich zničenie ľudstva. Mám na mysli zlé plány zahŕňajúce vojny, plány zaviesť celosvetové očkovanie – o ktorom ste boli varovaní v posolstve z 26. novembra 2010 – genocídu a vraždy kresťanov, rovnako ako ľudí iných náboženstiev rukami zlých ľudí.
(štvrtok, 18.septembra 2014, o 15:30 hod).

 


 

Zavedenie celosvetového očkovania, určeného pre dojčatá a malé deti, bude jednou z najzlovestnejších foriem genocídy, ktorá kedy bola videná od čias vyvražďovania Židov za Hitlera. (sobota, 10.novembra 2012, o 23:45 hod).

 


 

Chcú zaviesť určitú formu genocídy prostredníctvom povinného očkovania vašich detí, či už s vaším alebo bez vášho súhlasu. Toto očkovanie bude jed a bude prezentované v rámci celosvetového programu zdravia. (piatok, 9.novembra 2012, o 21:00 hod).

 


Prečítajte si viac o očkovaní – všetkých 9 posolstiev z Knihy Pravdy týkajúcich sa očkovania je k dispozícii v kategórii:

SMRTIACE OČKOVANIE

 

 


Pamätajte, Ježiš nás jasne varoval!

Dajte si pozor na krutosti, ktoré sa vám pokúsia zasadiť prostredníctvom očkovania. Nedôverujte náhlej globálnej iniciatíve, zameranej na očkovanie, ktorá sa vo svojom zámere môže zdať súcitná. Majte sa na pozore! (z 26.novembra 2010, o 3:00 hod).

 


Nasledujúce články z tlače ukazujú, ako sa vyvíja úsilie na zavedenie vakcíny proti koronavírusu, a že ani v súčasnosti [máj 2021] sa nejaví vôbec bezpečná a dokonca môže byť škodlivá.

 


 

Vakcína proti koronavírusom: Bill Gates, zakladateľ spoločnosti Microsoft, je ochotný zaplatiť za vývoj a distribúciu vakcíny COVID-19.

Zakladateľ spoločnosti Microsoft oznámil, že zaplatí za vývoj a distribúciu vakcíny proti koronavírusom do celého sveta. Finančné prostriedky poskytne nadácia, ktorú založil on a jeho manželka.

Americký miliardár Bill Gates je pripravený financovať výrobu vakcín proti koronavírusom na celom svete.

Zakladateľ spoločnosti Microsoft chce prostredníctvom Nadácie Billa a Melindy Gatesových prispieť k úsiliu o výrobu rozsiahlej vakcíny testovanej v Oxforde, ak sa osvedčí.

Čítaj:
https://polskatimes.pl/szczepionka-na-koronawirusa-bill-gates-tworca-microsoftu-jest-gotow-pokryc-koszty-stworzenia-i-dystrybucji-szczepionki-przeciw/ar/c1-14937956?fbclid=IwAR132ragGyCGGo-kko-osRoEAPRP0MgSfJZXpDdK1OkVUl1615dvL8KdtkM

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/bill-gates-investuje-do-vyvoje-vakciny-miliardy-dolaru-40319586

https://www.hlavnespravy.sk/bill-gates-masova-produkcia-vakcin-proti-koronavirusu/2110242

https://www.cas.sk/clanok/970071/nadacia-billa-gatesa-darovala-250-milionov-na-boj-s-pandemiou-musime-zaockovat-takmer-kazdeho-cloveka/


 

Európska agentúra pre lieky: krvné zrazeniny, mimoriadne zriedkavý vedľajší účinok lieku AstraZeneca

Výkonný výbor EMA dospel k záveru, že neobvyklé krvné zrazeniny s nízkou hladinou krvných doštičiek by sa mali klasifikovať ako extrémne zriedkavé vedľajšie účinky lieku AstraZeneca, oznámila Európska agentúra pre lieky. Riaditeľ vakcín EMA Marco Cavalieri predtým v tlačovom rozhovore uviedol, že medzi očkovacou látkou AstraZeneka a zriedkavými prípadmi trombózy po očkovaní existuje „jasná“ súvislosť.

Viac:

https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/krvne-zrazeniny-po-ockovani-vakcinou-astrazeneca-sa-daju-liecit-dolezita-je-vcasna-diagnostika/

https://refresher.sk/96854-Vakcina-AstraZeneca-moze-extremne-zriedkavo-suvisiet-s-krvnymi-zrazeninami-potvrdila-Europska-liekova-agentura

https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/umrtie-47-rocnej-zeny-vyvolalo-obavy-mnohi-boja-ist-druhu-davku-astry-odbornici-jasne?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_modul=topbox&itm_position=3

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-ema-zakrzepy-bardzo-rzadkim-efektem-ubocznym-szczepionki-astrazeneca/v3nnvvj,79cfc278


 

Poľsko:  MZ 1 670 očkovaných osôb s pozitívnym testom zomrelo a 994 ľudí zomrelo do 14 dní

Čítaj: https://stopnop.com.pl/mz-zgony/?fbclid=IwAR1whndM8l3LJSWCdh-IGpxoepDEjlFzwmBTJoP1CZpT4i5PyQc4TWled4c

Česko: V Čechách zomrelo po očkovaní 65 ľudí

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/679209/po-vakcinaci-zemrelo-65-cechu-lekovy-ustav-proveruje-souvislost-s-ockovanim-na-covid.html

https://cnn.iprima.cz/dalsi-ctyri-podezrela-umrti-po-ockovani-v-cesku-lide-hlasi-tisice-nezadoucich-ucinku-25699

UK: Pravidelné štatistiky nájdete na
https://www.gov.uk/government/publications/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions/coronavirus-vaccine-summary-of-yellow-card-reporting

Na Slovensku sa podobná štatistika nevedie.
https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/umrtie-47-rocnej-zeny-vyvolalo-obavy-mnohi-boja-ist-druhu-davku-astry-odbornici-jasne?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_modul=topbox&itm_position=3

USA: 4000 obetí očkovania, oficiálne čísla CDC
https://childrenshealthdefense.org/defender/vaers-cdc-data-reported-deaths-covid-vaccines-kids-12-now-eligible/?itm_term=home


 

Dr. Ebbers o škodlivosti lipidových nanočastíc obsiahnutých vo vakcínach

Dr Ebbers: Lipidové nanočastice sú veľmi agresívne a vysoko toxické v experimentoch s bunkovými kultúrami aj na zvieratách. Vedú k bunkovej smrti – čo sa nazýva nekróza (smrť buniek). A nezostávajú v mieste vpichu, ale z pokusov na zvieratách je známe, že sa rozšíria do pečene a sleziny do 6 hodín.


 

POĽSKO: PROTEST VEDECKÉHO A ZDRAVOTNÍCKEHO PROSTREDIA PROTI NÚTENEJ VAKCINÁCII NA SARS-COV-2

Vakcíny sa v súčasnosti urýchlene zavádzajú ako experimenty vo veľkom rozsahu. Pretože môžu znížiť našu imunitu voči iným chorobám, mohlo na hromadné očkovanie zomrieť viac ľudí, ako je to v súčasnosti v dôsledku vakcíny COVID-19. Genetické zmeny vyvolané vakcínami by navyše mohli mať vplyv na ďalšie generácie. Dnes nemôžeme predpovedať dlhodobé účinky očkovania.

Čítaj:
http://apelnaukowcowilekarzy.pl/?fbclid=IwAR1jC0wglnr9naRFcgUAJePiztQnttvKwBSWq_BWdpRkC_ec5QK9gsYscTQ


 

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński  „O genetickej vakcíne Pfizer a testoch PCR“

Pokiaľ ide o„ vakcínu “pre koronavírus, zavedené častice mRNA sa navyše replikujú a preložia. Takže do „vakcíny“ dostaneme invazívnu časticu, podobnú zhubnému vírusu alebo zhubným nádorovým bunkám, zdanlivo pre naše dobro. Ľudia, ktorí váhajú s podaním tejto genetickej „vakcíny“, by si mali uvedomiť, že po jej podaní si do tela zavedú parazitickú molekulu mRNA, podobne ako viroidy, ktoré sa zatiaľ vyskytujú iba v rastlinách. Rastlinné viroidy sa nazývajú transkripčné parazity, pretože preberajú transkripčný aparát svojho hostiteľa, čo vedie k chorobe alebo smrti. “

Čítaj: 
https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/?fbclid=IwAR1-XFJrXVTH4aAR-yj4g2eirzoU0F1RhjFoBIUxtrL1qj3JaGbkbbQYlDQ


 

mRNA je uzavretá v lipidových nanočasticiach, ktoré zohrávajú ochrannú úlohu (mRNA sa nerozkladá okamžite) a pomáhajú pri transporte RNA do bunky. Vedecké výskumy ukazujú, že nanočastice sú škodlivé pre bunky.

Pred našimi očami sa zrodila nová priemyselná oblasť – nanotechnológia. Výrobky s nanomateriálmi sa používajú takmer vo všetkých oblastiach života: elektronika, elektrotechnika, energetika, kozmetika (krémové filtre, zubné pasty), medicína a farmácia. Široko sa používajú aj v armáde.

Jeho rozsiahle použitie je znepokojujúce. Štúdie preukázali, že prechádza hematoencefalickou bariérou a hromadí sa najskôr v hipokampe (t.j. je neurotoxický). Po podaní samiciam myší sa zistila jeho akumulácia v nervovom systéme plodov a narušený vývoj. Väčšina sa nachádzala v sladkostiach a žuvačkách (ako prísada E171), zubných pastách a niektorých krémoch na opaľovanie. Deti sú najviac ohrozené kvôli sladkostiam.

Čítaj:
http://www.uwm.edu.pl/egazeta/nanoczasteczki-toksykolodzy-bija-na-alarm?fbclid=IwAR2Bqyb1Uv_ai5TnumNQj3YuwcsoUOL14Hsr-UemJPIuiNP25OJeO4wcK0M


 

Expert na neurobiológiu CIA pre kontrolu ľudského mozgu pomocou RNA vakcín

CIA-Neuro­bio­logie-Experte über die Steue­rung des mensch­li­chen Gehirns mittels RNA-Impfstoffen


 

ThDr. René Balák, PhD.: Vakcína nie je vakcínou. Páchame bunkový kanibalizmus?

Vo vakcínach sú nanočastice. Ich úmyslom je preniknúť do živej bunky a zadávať príkazy. Je etické – keď nevieme, čo sa stane – aby sme to robili? Je to experiment na ľuďoch. Genetická úprava človeka? Na výskumnom experimente sa musí zúčastniť aspoň 1 člen z tímu výskumníkov! To sa nedeje a porušuje sa aj Norimberský kódex.

https://www.dolezite.sk/clanky/thdr-rene-balak-phd-vakcina-nie-je-vakcinou-pachame-bunkovy-kanibalizmus

škodlivosť vakcín
https://www.biblik.sk/news/dr-rene-balak-otazky-o-vakcine-covid-19/

O vakcínach ThDr. René Balák PhD.

MUDr. Vavrečka o škodlivosti vakcín

 


Elon Musk o syntetickej mRNA a genetickej modifikácii. Keď do teba pichnú vakcínu, ktorá obsahuje mRNA, môžu z teba elity vytvoriť to, čo chcú, a to je aj ich zámer.

https://cz24.news/video-elon-musk-o-syntetickej-mrna-a-genetickej-modifikacii-ked-do-teba-pichnu-vakcinu-ktora-obsahuje-mrna-mozu-z-teba-elity-vytvorit-to-co-chcu-a-to-je-aj-ich-zamer/

Modifikovaná RNA má priamy vplyv na DNA
https://phys.org/news/2020-01-rna-effect-dna.amp

Viac evidencie, že vakcíny ovplyvňujú DNA 
https://www.sciencemag.org/news/2021/05/further-evidence-offered-claim-genes-pandemic-coronavirus-can-integrate-human-dna


 

Dr Mike Yeadon – bývalý viceprezident CSO a VP,  šéf výskumu na alergie a respiračných výskumov, Výskum vo farmaceutickom koncerne Pfizer

Dr. Yeadon okrem iného vysvetľuje, prečo by sme sa mali vyhnúť všetkým génovým prípravkom, ktoré sa v súčasnosti používajú pri génovej terapii proti koronavírusom.
https://otevrisvoumysl.cz/dr-yeadon-byvaly-viceprezident-pfizeru-je-mozne-ze-se-tohle-pouzije-k-masivni-depopulaci/

Rozhovor s bývalým viceprezidentom Pfizeru
https://otevrisvoumysl.cz/dr-yeadon-o-nebezpeci-genovych-vakcin-proti-covidu-ucelu-covid-krize/


Lekársky apel od Svetovej aliancie lekárov (titulky v PL)

Krátky zostrih tu:
https://otevrisvoumysl.cz/doktori-za-pravdu-o-covidu-19/

viac na https://worlddoctorsalliance.com/


 

Profesorka Dolores Cahill predpovedá, že vakcína mRNA povedie k mnohým úmrtiam mesiace po injekcii (rozhovor je v angličtine)

Dr. Dolores Cahill o imunológii, protilátkach, cvd19 – rozhovor s Dave Cullenom (po anglicky)

57 špičkových vedcov a lekárov vydáva šokujúcu štúdiu o vakcínach COVID a požaduje okamžité zastavenie VŠETKÝCH očkovaní

https://en-volve.com/2021/05/08/57-top-scientists-and-doctors-release-shocking-study-on-covid-vaccines-and-demand-immediate-stop-to-all-vaccinations/

Thajská štúdia, nebezpečná mRNA vakcína
https://www.thailandmedical.news/news/new-published-study-by-researcher-from-mit-warns-about-possible-consequences-from-covid-19-mrna-vaccines-a-must-read-for-all

https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23

Žiadna zo štyroch vakcín nie je bezpečná, ani účinná. Všetky dostali „len“ mimoriadny súhlas s nedostatočnými klinickými podkladmi. CTIAP preto požaduje ich okamžité zastavenie, informuje neopresse.com.
https://www.slovanskenoviny.sk/francuzski-odbornici-biju-na-poplach-je-potrebne-zastavit-vsetky-ockovania-proti-korone/?amp=1


 

Správa o pandemickej situácii v Nemecku podaná Inštitútom Roberta Kocha (RKI) – Prof. DR. Lothar H. Wieler – 4. decembra 2020

Úryvok z vyhlásenia zo správy

citát: „Sú chvíle, keď ľudia kvôli očkovaniu zomrú. A samozrejme je nesmierne dôležité zistiť, či bolo dôvodom očkovanie alebo nejaké iné ochorenie. “ (preložené z nemčiny)

Vypočuj si: 
https://twitter.com/KlarKarl1/status/1334960611537674243?s=20&fbclid=IwAR1QxrepIxOSETRS2qn3jrynzcgRru7-t598M6pFWHREDPQfRJOTM3CYew4

 


 

Event 201: Globálne pandemické cvičenie

Event 201 bolo 3,5-hodinové pandemické cvičenie, ktoré simulovalo sériu dramatických udalostí založených na scenároch týkajúcich sa hypotetickej globálnej pandémie. Simulácie sa zúčastnilo 15 lídrov z celosvetového obchodu, vlády a verejnom zdraví, ktoré zdôraznili nevyriešené politické a ekonomické problémy. Podľa účastníkov simulácie je možné vyššie uvedené problémy vyriešiť s príslušnou politickou vôľou a finančnými investíciami v súčasnosti aj v budúcnosti.

Je zaujímavé, že v súvislosti s vtedy údajnou globálnou pandémiou sa diskutovalo takmer o každej oblasti ľudského života, vrátane medicíny, zdravotnej starostlivosti, obchodu, cestovania, financií či dokonca sociálnych médií. Všetko si môžete vypočuť na oficiálnych stránkach „Event 201”:

https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/videos.html

Event 201 sa konal 18. októbra 2019 v The Pierre Hotel v New Yorku zorganizovaným cez The Johns Hopkins Center for Health Security, World Economic Forum, and Bill & Melinda Gates Foundation

Prvý zaznamenaný prípad koronavírusu na svete sa stal takmer o mesiac neskôr, 17. novembra 2019 v provincii Chu-pej.

Čítaj:
https://svet.sme.sk/c/22357855/cina-stanovila-prvy-pripad-nakazy-koronavirusom-na-17-november.html


 

Bill Gates: Preľudnenie je jednou z hlavných príčin globálneho otepľovania

Zakladateľ spoločnosti Microsoft a filantrop Bill Gates varuje pred vynaložením príliš veľa peňazí na boj proti zmene podnebia. Podľa jeho názoru je potrebné sa predovšetkým starať o zdravie človeka, pretože vďaka tomu dôjde k zníženiu prirodzeného prírastku, jednej z hlavných príčin globálneho otepľovania..

Dozvedeli sme sa o tom okrem iného z rozhovoru, ktorý v roku 2010 poskytol BBC.

Čítaj:
https://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,7495304,Bill_Gates__Przeludnienie_jest_jedna_z_glownych_przyczyn.html


 

Bill Gates na TED v 2010 roku

Od 4 min i 35 sekundy nahrávky Billa Gatesa hovorili tieto slová:

„Dnes je na svete 6,8 miliárd ľudí [údaje z roku 2010]. S vyhliadkou na rast na zhruba 9 miliárd. Ak dosiahneme veľký úspech s novými vakcínami, zdravotnou starostlivosťou a pôrodnou politikou, budeme môcť znížiť populáciu o 10 až 15 percent. Ale aj potom sa populácia zvýši asi o 1,3 miliardy. “


 

Medzi iným takto vyzerá verejné očkovanie

Jasne vidíte, že ihla bola skrytá.


 

Floridský lekár zomrel na náhlu poruchu krvi.

Gregory Michael (56), floridský lekár, zomrel 16 dní po očkovaní proti Covid-19. Bezprostrednou príčinou smrti bolo autoimunitné ochorenie krvi. Súvisí táto smrť s vakcínou, ktorú muž vzal?

Gregory Michael (56), floridský lekár, zomrel 16 dní po očkovaní proti Covid-19. Bezprostrednou liečbou smrti bolo autoimunitné ochorenie krvi. Súvisí táto smrť s liečbou, ktorú muž vzal?

– Podľa môjho názoru jeho smrť 100% súvisela s vakcínou. Neexistuje žiadne iné vysvetlenie, uviedla rozrušená žena DailyMail.com. – Bol vo veľmi dobrom zdravotnom stave. Nefajčil, raz za čas pil alkohol, ale iba na socializáciu. Cvičil, mali sme kajaky, bol to hlbokomorský rybár – povedala.

https://www.topky.sk/cl/11/2036581/Tri-tyzdne-po-ockovani-proti-koronavirusu–Lekar-zomrel-na-ojedinelu-chorobu-krvi


 

Očkovanie v Nórsku. Vysvetľujú sa príčiny smrti 23 seniorov

Po podaní prvej dávky vakcín Pfizer zomrelo v Nórsku 23 starších ľudí. Podľa štátnej lekárskej agentúry Statens Legemiddelverk sa príčiny úmrtí vyšetrujú. Pitva 13 zosnulých osôb doteraz preukázala, že dôvodom môžu byť nežiaduce reakcie po podaní prípravku.

https://www1.pluska.sk/rady-a-tipy/sok-podani-vakciny-zomrelo-23-seniorov-urady-vysvetluju-co-je-tym

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-szczepienia-w-norwegii-trwa-wyjasnianie-przyczyn-smierci-23-,nId,4989224


 Izrael: O 40x vyššia  úmrtnosť u starších zaočkovaných ľudí v Izraeli, výskum
https://www.lifesitenews.com/news/experimental-vaccine-death-rate-for-israels-elderly-40-times-higher-than-covid-19-deaths-researchers?utm_source=telegram

http://www.inenoviny.sk/v-izraeli-uz-po-3-mesiacoch-klesli-ockovanym-protilatky-na-uroven-kedy-sa-vakcinacia-povazuje-za-neucinnu/

http://www.inenoviny.sk/v-izraeli-spajaju-ockovanie-s-pasovym-herpetickym-oparom/

Izrael: Izraelská štúdia našla možnú súvislosť vakcíny so srdcovými infarktami
https://www.jpost.com/health-science/covid-19-israel-finds-possible-link-between-vaccine-myocarditis-cases-666237

 


 

Stránka „Pandemic News“ v anglickom jazyku s aktuálnymi článkami v tlači o komplikáciách vakcíny Covid-19

Čítaj: https://pandemic.news/2021-01-15-you-may-want-to-rethink-the-jab.html

Európska databáza úmrtí a reakcií z marca 2021 po vakcíne
https://www.globalresearch.ca/3964-dead-162610-injuries-european-database-adverse-drug-reactions-covid-19-vaccines/5740942

10 570 ÚMRTÍ 405 259 reakcií Európska databáza nežiaducich účinkov liekov pre „vakcíny“ COVID-19.
https://healthimpactnews.com/2021/10570-dead-405259-injuries-european-database-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-vaccines/


 

Po očkovaní vakcínou Pfizer zomrelo 16 ročné dievča, rodina prežíva obrovský žiaľ
http://www.inenoviny.sk/po-ockovani-vakcinou-pfizer-zomrelo-16-rocne-dievca-rodina-preziva-obrovsky-zial/


Po vakcíne Pfizer je 8-násobne vyššia šanca nákazy juhoafrickým variantom
https://akw.sk/covid-19/po-vakcine-pfizer-je-8-nasobne-vyssia-sanca-nakazy-juhoafrickym-variantom/

Spokojná zákazníčka Pfizeru

V Kolíne sú novonainfikovaní často aj Tí, ktorí sú plne očkovaní. Až polovicu novoinfikovaných tvoria plne alebo alebo čiastočne zaočkované osoby. Je to alarmujuce?
https://www.wochenblick.at/besorgniserregend-fast-1-800-personen-in-koeln-nach-impfung-infiziert/ 
http://www.inenoviny.sk/vyse-1800-ludi-v-koline-infikovanych-po-ockovani/

Inštitút Paula Ehrlicha hlási takmer 5 000 podozrení na závažné vedľajšie účinky trombózy, krvácania do mozgu, infarkty, ochrnutia tváre a ďalšie a 524 úmrtí po očkovaní vakcínou COVID-19. Naďalej skrýva aj nebezpečenstvo s neznámymi dlhodobými následkami
https://de.rt.com/meinung/117189-impfen-bis-der-arzt-kommt-paul-ehrlich-institut-meldet-hunderte-todesfaelle/amp/

Švédsko: Bolo hlásených viac ako 30 000 prípadov vedľajších účinkov očkovania

https://de.rt.com/europa/117431-schweden-mehr-als-30000-falle/amp/?__twitter_impression=true

Sachsen: závažné vedľajšie účinky Covid19 očkovania
https://www.radiochemnitz.de/beitrag/schwere-nebenwirkungen-bei-corona-schutzimpfung-687314/

Po očkovaní zomrelo na Covid-19 2 707 ľudí
Pre Covid-19 muselo byť hospitalizovaných 6 221 očkovaných osôb
https://reitschuster.de/post/2-707-menschen-nach-impfung-an-covid-19-gestorben/

Mŕtvy lekár na covid 19 po dvoch očkovaniach Pfizer
https://www.ohmymag.de/gesundheit/vollstandig-geimpfter-arzt-stirbt-nach-indien-aufenthalt-an-covid-19_art16403.html?utm_campaign=flux&utm_medium=referral&utm_source=upday

Eric Clapton mal závažné nežiadúce účinky po vakcíne, povedal: Bál som sa, že si už nikdy nezahrám

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9583109/Eric-Clapton-hits-propaganda-vaccine-safety.html

Prince Michael z Kentu má krvné zrazeniny po 2 dávke vakcíny
https://www.thesun.co.uk/news/14968095/princess-michael-of-kent-blood-clots-two-covid-jabs/

Táto žena z New Yorku dostala vakcínu covid Johnson&Johnson.  O týždeň neskôr mala v pľúcach krvné zrazeniny.
https://www.nj.com/coronavirus/2021/05/this-nj-woman-received-the-jj-covid-vaccine-a-week-later-she-had-blood-clots-in-her-lungs.html

Ochrnul po vakcíne, ale s vakcínou to nesúvisí – Slovensko
https://www.dolezite.sk/clanky/video-ochrnul-po-ockovani-vakcinou-pfitzer-ale-s-tym-to-nesuvisi

Infarkt, halucinace i narušení sluchu. Tisíce Čechů trpí vedlejšími účinky po očkování
https://nasregion.cz/infarkt-halucinace-i-naruseni-sluchu-tisice-cechu-trpi-vedlejsimi-ucinky-po-ockovani-213731/

Najzaočkovanješia krajina sveta sa opäť zatvára
https://www.startitup.sk/zaockovali-cez-60-populacie-covid-19-sa-tam-vsak-vratil-najzaockovanejsia-krajina-sveta-sa-opat-zatvara/

Lekár upozorňuje: Vlna na jeseň môže byť vďaka očkovaným najhoršia
http://www.inenoviny.sk/lekar-upozornuje-vlna-na-jesen-moze-byt-vdaka-ockovanym-najhorsia/

V Južnej Kórei vyšetrujú 7 úmrtí po očkovani vakcínou na COVID-19
http://www.inenoviny.sk/v-juznej-korei-vysetruju-7-umrti-po-ockovani-vakcinou-na-covid-19/

Dr.McCullough o efektívnej liečbe Covid19 a rizikách očkovania
https://otevrisvoumysl.cz/dr-mccullough-o-efektivni-lecbe-covidu-a-rizicich-vakcin-proti-covidu/

Dr.Simone Gold o možnej neplodnosti v súvislosti s vakcínami
https://otevrisvoumysl.cz/dr-simone-gold-mozne-riziko-neplodnosti-v-souvislosti-s-covid-vakcinami/

Greg Reese, očkovaní šíria niečo čo spôsobuje potraty a krvné zrazeniny u neočkovaných žien
https://otevrisvoumysl.cz/greg-reese-ockovani-sirici-neco-co-zpusobuje-potraty-a-krevni-srazeniny-u-neockovanych-zen/

Imunizácia vakcínami proti koronavírusom SARS vedie k pľúcnej imunopatológii po provokácii vírusom SARS
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22536382/

Klinické skúšanie vakcín na Slovensku 3.fáza
https://odbornakomisia.sk/covid-19/klinicke-skusanie-vakcin-co-nam-v-ramci-informacnej-kampane-nepovedali/


 

Profesor epidemiológie z Yale University odpálil v programe Stevea Bannona šokujúce číslo z lekárskeho zákulisia, až 60% všetkých nových prípadov Covid-19 tvoria pacienti, ktorí už boli očkovaní! Potvrzujú to čísla z USA a Izraela, vakcíny poskytujú očkovaným osobám v skutočnosti len zhruba polovičnú ochranu pred kontraktací nákazy ve voľnom priestore! Predstave slobody a bezpečia po očkovaní je podľa profesora len naprostá utópia! Šokujúca informácia otriasla americkou alternatívou a korporátne siete masívne video s výrokom profesora mažú a cenzúrujú, pretože odhaľuje zdrcujúcu a nepohodlnú pravdu! Vakcína nebude znamenať slobodu, nikdy!

https://aeronet.cz/news/video-profesor-epidemiologie-z-yale-university-odpalil-v-poradu-stevea-bannona-sokujici-cislo-z-lekarskeho-zakulisi-az-60-vsech-novych-pripadu-covid-19-tvori-pacienti-kteri-jiz-byli-ockovani/

Americkí lekári varujú pred syndómom ADE spôsobeným vakcínami na bázi mRNA, kedy vakcína v skutočnosti zosiľňuje účinky vírusu v tele a po aplikácií vakcíny očkované osoby okamžite ochorejú a dokonca umierajú! Syndróm ADE ohrozuje najviac seniorov, vo Vrchlabí v domove dôchodcov zomrelo cez 30 seniorov od začiatku roka a farmaceutické firmy rozbehli vo spolupráci so sociálnymi sieťami mohutnú umlčujúcu kampaň na zamedzenie šírenia informácií o syndróme ADE, ktorý predstavuje väčšiu hrozbu než vírus HIV! Prinášame ako prvý server v ČR a na Slovensku popis mechaniky syndrómu, prečo očkovaní ľudia ochorejú a dokonca zomrú!

https://aeronet.cz/news/americti-lekari-varuji-pred-syndromem-ade-zpusobenym-vakcinami-na-bazi-mrna-kdy-vakcina-ve-skutecnosti-zesiluje-ucinky-viru-v-tele-a-po-aplikaci-vakciny-ockovane-osoby-okamzite-onemocni/


 

Dokument s nežiadúcimi účinkami od Pfizeru, 24 mesiacov zbierania údajov ľudí po vakcinácii. Dokument v pdf.
http://82.221.129.208/pfizervax.pdf

 


 

Globálna očkovacia agenda Billa Gatesa. Robert F. Kennedy, ml.,

Indickí lekári obvinili Gatesa z jeho očkovacích programov pre deti, z ktorých 490 000 detí zostalo v období rokov 2000 – 2017 paralyzovaných. Do roku 2017 indická vláda zastavila Gatesove programy a požiadala ho, aby opustil Indiu. Odvtedy sa zaznamenáva klesajúca miera paralýzy u detí. V roku 2017 WHO uviedla, že súčasná vlna paralýzy u detí bola spôsobená imunizačným programom Billa Gatesa. Najstrašnejšie ohniská v Kongu, Afganistane a na Filipínach súviseli s vakcínami.

Čítaj:
https://www.salon24.pl/u/emigranta/1036863,globalna-agenda-szczepien-billa-gatesa-robert-f-kennedy-jr?fbclid=IwAR3auTItfqJbudnEx0BR-4D9VkucWIHxNXDtiXT-Jd61O0EF2E5NOaXUWa0

Originál článok:
https://childrenshealthdefense.org/news/government-corruption/gates-globalist-vaccine-agenda-a-win-win-for-pharma-and-mandatory-vaccination/

Varuje tiež pre vakcínami
https://otevrisvoumysl.cz/varovani-pred-novou-technologii-vakcin/


O rizikách vakcín
https://rizikavakcin.org/


Vypočúvanie Fauciho senátorom Rand Paulom, kvoli financovaniu Wuhanského laboratória na výskum koronavírusu

https://otevrisvoumysl.cz/senator-rand-paul-vyslycha-dr-fauciho-o-puvodu-viru-sars-cov-2-a-vyzkumu-pridane-funkce/

Soňa Peková potvrdila, že někdo vyrábí umělé laboratorní kmeny SARS-Cov-X a vypouští je obrazně řečeno jako z jeskyně, kterou je potřeba najít a zavřít!

https://aeronet.cz/news/sona-pekova-potvrdila-ze-nekdo-vyrabi-umele-laboratorni-kmeny-sars-cov-x-a-vypousti-je-obrazne-receno-jako-z-jeskyne-kterou-je-potreba-najit-a-zavrit-biolozka-znovu-potvrdila-ze-virus-se-nechova/

Nielen Soňa Peková, ale aj vyhlásený nórsky virológ hovorí, že je vírus z laboratória!
https://www.dolezite.sk/clanky/nielen-sona-pekova-ale-aj-vyhlaseny-norsky-virolog-hovori-ze-je-virus-z-laboratoria


 

preočkovanie
https://cnn.iprima.cz/kdy-se-cesi-preockuji-poprve-na-podzim-pak-klidne-i-jednou-za-pul-roku-mini-chlibek-24987

Netanyahu očkovanie každých 6 mesiacov
https://aeronet.cz/news/video-vakcinace-nepomaha-virus-se-neustale-vraci-izraelsky-premier-odpalil-vecer-v-televiznim-vystoupeni-sokujici-zpravu-ze-izraelci-se-maji-pripravit-na-cerny-scenar-opakovaneho-celoplosneho-ocko/

Imunita po prekonani môže zostať roky
https://www.forbes.com/sites/tommybeer/2020/11/17/coronavirus-immunity-may-last-years-possibly-even-decades-study-suggests/?sh=740ed6714185

 


 

SLOVENSKO:

Stanovisko k problematike očkovania proti ochoreniu COVID-19
https://lzz.sk/blog/stanoviska/91-stanovisko-k-problematike-ockovania-proti-ochoreniu-covid-19

Verejná výzva SR
https://zsi-korene.sk/verejna-vyzva-vlade-sr-etickej-komisii-ministerstva-zdravotnictva-sr-a-uradu-verejneho-zdravotnictva-sr/

Zakázané povinné očkovanie
https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/rada-europy-zakazala-povinne-ockovanie

Zločiny proti ľudskosti celosvetová žaloba na CDC, WHO
https://akw.sk/pravo/zlociny-proti-ludskosti-tentokrat-celosvetovo-a-vo-velkom/

https://clickwooz.wordpress.com/2021/05/08/covid-fraud-lawyers-medical-experts-start-legal-proceedings-against-w-h-o-and-world-leaders-for-crimes-against-humanity/

https://corona-ausschuss.de/

 

Slovensko: Právnička, o očkovaní z právneho hľadiska

https://www.ta3.com/clanok/202267/pravnicka-nie-je-dovod-aby-sa-k-zaockovanym-a-nezaockovanym-pristupovalo-odlisne