Špeciálna forma identifikácie

Proroctvo o zvláštnej forme identifikácie, ktorá bude priepustkou na cestovanie a voľný pohyb po celom svete.

***

Úryvky posolstiev o špeciálnej forme identifikácie

Ježiš: Teraz povstaňte. Obráťte sa na Môjho Večného Otca – Boha, aby vás viedol. Pripravte svoje rodiny na nadchádzajúcu temnotu, ktorá všetko presiakne a ktorú teraz nemôžete pochopiť. Modlite sa, modlite sa, modlite sa, aby ste mali odvahu neprijať znak šelmy. Satan sa prostredníctvom svojej diabolskej armády pokúsi zaviesť to, čo sa na prvý pohľad bude zdať ako identifikačný znak. Toto vám bude dané a prezentované ako nevyhnutnosť k tomu, aby ste mohli vyberať peniaze, kupovať potraviny, cestovať, žiť vo vašich domovoch a podnikať. Jedná sa o ultimatívne ovládanie. Vy a vaši praví politickí predstavitelia budete bezmocní. (posolstvo zo soboty 20. novembra 2010 o 7:20)

Ježiš: Aby ste mohli cestovať, budete potrebovať špeciálnu formu identifikácie a budú
od vás žiadať, aby ste akceptovali Znak – Znak Šelmy. Utečte, deti Moje. Skryte sa. Lebo to nie je ešte všetko. Budú vám diktovať, ako sa máte modliť, pretože to nie je Boh, ku komu sa oni obracajú. Títo sú, deti Moje, Satanova armáda, ktorá chce ukradnúť vaše duše.. (posolstvo zo štvrtka 3. marca 2011 o 23:00)

Celé posolstvo si môžete prečítať tu: https://www.knihapravdy.sk/zanik-demokracie-knazi-budu-suzovani/

***

Nasledujúce správy z informačných portálov ukazujú, že sa podnikajú kroky k zavedeniu digitálneho certifikátu o očkovaní. Je známe, že po zavedení do obehu nezmizne, ak sa aj súčasná pandémia skončí.

 

 

***

 

Parlament urýchľuje postup prijímania digitálneho certifikátu o očkovaní už júni

https://www.europarl.europa.eu/resources/library/images/20210324PHT00753/20210324PHT00753_original.jpg

S cieľom prijať ho do leta sa poslanci rozhodli urýchliť schvaľovanie digitálneho zeleného certifikátu, ktorý umožní bezpečný a voľný pohyb počas pandémie.

Za bolo 468 hlasov, 203 proti a 16 sa zdržali hlasovania, poslanci podporili použitie postupu pre naliehavé prípady (článok 163 rokovacieho poriadku), ktorý umožňuje rýchlejšiu parlamentnú kontrolu návrhov Komisie pri plnom rešpektovaní demokratického rozhodovacieho procesu.

Počas stredajšej plenárnej rozpravy veľká väčšina poslancov podporila rýchle vytvorenie digitálneho zeleného certifikátu, ktorý má uľahčiť bezpečný a voľný pohyb po EÚ počas pandémie COVID-19. Podľa návrhu Európskej komisie by obsahoval informácie o tom, či bol cestovateľ očkovaný proti COVID-19, alebo či bol nedávno testovaný na COVID-19 negatívne, a informácie o zotavení z infekcie COVID-19.

https://www.europarl.europa.eu/news/sk/press-room/20210323IPR00654/covidove-pasy-parlament-rozhodol-o-vyuziti-zrychleneho-legislativneho-konania 

 

 

 

Jún a júl 2021

https://www.cas.sk/clanok/2545873/slovensko-spustilo-digitalne-covid-pasy-oddnes-ich-najdete-v-prvej-aplikacii/ 

***

 

Digitálne zelený certifkát – pre koho, a ako to bude fungovať

Cyfrowy Zielony Certfikat (paszport szczepionkowy)

Európska komisia predstavila projekt Digitálneho zeleného certifikátu, známeho aj ako očkovací pas, ktorý má uľahčiť bezpečný a voľný pohyb po Európskej únii počas pandémie COVID-19. Poznáme jeho predpoklady.

https://ec.europa.eu/slovakia/news/koronavirus_eurokomisia_navrhuje_digitalne_zelene_covid_pasy_sk

 

 

***

 

Pentagon vyvíja podkožný čip, ktorý detekuje koronavírus

Pentagon opracowuje podskórny czip wykrywający koronawirusa

Vedci, ktorí vyvinuli mikročip, pracujú pre slávnu agentúru DARPA. Bola založená pred 60 rokmi, organizáciou zaoberajúcou sa vedeckým výskumom v oblasti bezpečnosti (Defense Advanced Research Project Agency). Finančné prostriedky think-tanku boli roky smerované okrem iného do predchádzať možným pandémiám a bojovať proti nim.

Tajná agentúra pre vojenský výskum

Rekordne krátky čas vo vývoji RNA vakcín proti covid-19 je spôsobený okrem iného Výskum DARPA. Princípom fungovania agentúry je hľadanie inovatívnych spôsobov boja proti hrozbám, a preto sú účinky často spojené skôr s románmi sci-fi ako so známymi vedeckými úspechmi.

Teraz odborníci pracujúci pre Pentagón ukázali mikročip gélovej konzistencie. Bol vyvinutý na nepretržité testovanie krvi osoby, ktorej bola implantovaná na prítomnosť vírusu. Ak v tele spozorujete určité chemické reakcie, vyšle varovný signál.

Prelomový objav: Vedci z Pentagónu vyvinuli mikročip, ktorý v tele objaví COVID-19 ešte pred prvými príznakmi