Znamenie šelmy 666 – čip

Proroctvo/posolstvo o univerzálnom čipe sa postupne napĺňa a jeho použitie sa blíži

————————————————————————————————————————————————————————

 

666 bude skryté číslo vložené do čipu, ktorého prijatie vám nanútia podobne ako hocaké iné očkovanie

Piatok, 01.06.2012 o 20:15 hod

Moja vrúcne milovaná dcéra, antikrist už pripravuje svoj mierový plán, ktorý zavedie čoskoro potom, ako sa rozšíria vojny na Strednom východe a keď bolesť a strašné utrpenie budú nasvedčovať tomu, že už niet žiadnej známky nádeje. Vtedy sa náhle objaví on (antikrist) a predstaví sa svetu ako muž mieru žiarivý drahokam, ktorý sa bude trblietať uprostred temnoty. Keď sa objaví, bude považovaný za jedného z najcharizmatickejších politických vodcov všetkých čias. Jeho šarmantná, príťažlivá a úhľadne pôsobiaca osobnosť bude miasť väčšinu ľudí. Bude vyžarovať lásku a súcit a bude považovaný za kresťana. Časom pritiahne mnoho nasledovníkov, ktorých počet sa rozrastie natoľko, že sa stane podobný Mne, Mesiášovi (antikrist, podobne ako svojho času Ježiš, vzbudí všeobecný verejný záujem pozn. prekl.). Bude vnímaný ako ten, ktorý sa usiluje o jednotu medzi všetkými národmi a bude milovaný takmer v každej krajine sveta. Potom sa bude zdať, že oplýva nadprirodzenými schopnosťami. Mnohí uveria, že bol poslaný mojim Otcom a že je Mnou, Ježišom Kristom, Spasiteľom sveta. Budú sa k nemu modliť, milovať ho, vzdávať sa pre neho svojich životov a on sa z nich bude len smiať a robiť si z nich posmech vtedy, keď ho nebudú môcť vidieť. Bude to najväčší podvod všetkých čias a jeho zámerom je ukradnúť vaše duše a odviesť vás preč odo Mňa. On a falošný prorok, ktorý sa ako kráľ usadí na Petrov stolec, budú tajne snovať plány s cieľom zaviesť jedno svetové náboženstvo. Bude sa zdať, akoby sa jednalo o náboženstvo kresťanského typu, ktoré hlása lásku. Nebude to však láska k blížnemu, ktorá pochádza od Boha. Namiesto nej bude preferovať lásku a vernosť antikristovi a lásku k sebe samému (narcizmus pozn. prekl.). Táto ohavnosť sa tým ale neskončí, pretože keď zvedú Božie deti, začnú útočiť. Náhle sa bude od všetkých požadovať, aby prijali znak spolunáležitosti k jednému svetu – zjednotenému svetu, na ktorom sa budú musieť podieľať všetci ľudia. Cez tento (znak, ktorým bude čip- pozn. prekl.) budú mať pod kontrolou vaše peniaze, váš prístup k potrave a to, ako žijete. Prídu nariadenia, z ktorých mnohé spôsobia, že z vás budú väzni. Kľúčom k vašej cele, ktorá vás bude držať pod ich kontrolou, bude znak šelmy. 666 bude skryté číslo vložené do čipu, ktorého prijatie vám nanútia podobne ako hocaké iné očkovanie. Keď už raz bude vovedený (do tela), otrávi nielen vašu myseľ a dušu, ale aj vaše telo. Pretože spôsobí (smrteľnú) epidémiu, určenú na to, aby vyhladila väčšiu časť svetovej populácie. Nesmiete prijať ten znak. Namiesto toho vám dám pokyny, čo máte robiť. Mnohí znak príjmu, pretože sa budú cítiť bezmocní.

Pečať živého Boha, moja modlitba z modlitbovej kampane (33) je vašim záchranným lanom. Keď prijmete moju pečať ochrany, ktorú vám dáva môj Večný Otec, nebudete musieť prijať tento znak. Nebude sa vás to dotýkať (nútené prijatie znaku šelmy, čipu pozn. prekl.). Váš dom nebude vidno, nebudú ho hľadať a ani sa nestane (ich) cieľom, pretože v očiach satanovej armády sa stane neviditeľným. Budete si musieť skryte uchovávať potraviny, ktoré vám vydržia po dobu niekoľkých rokov. Budete si musieť dopestovať vaše vlastné plodiny, mať zásoby vlastnej vody a mať okolo seba všetky posvätené predmety.

Zvyšok mojej Cirkvi sa bude rozrastať a rozširovať a bude vám poskytnuté útočisko, pokiaľ to bude nutné.

Teraz treba veľa plánovať.

Sú (mnohí) takí, ktorí sa tomu, čo robíte, smejú alebo hovoria nasledovné: “Určite by Ježiš od vás nežiadal, aby ste to robili?! A či sa On snáď nepostará o všetkých svojich nasledovníkov v čase ich núdze?”

Dokonca i jediný bochník chleba a jedna ryba môžu byť rozmnožené. Takže nezáleží na tom, ak máte len trochu potravín, pretože Ja vás ochránim a budete v bezpečí.

Vytrvalo sa modlite za tie duše, ktoré sa nebudú môcť vyhnúť znaku (šelmy).

Tie nevinné duše, ktoré budú v čase, kedy budú prinútené prijať čip, v stave milosti, budú zachránené.

Vy ostatní si musíte (už teraz) plánovať, ako ochránite vaše rodiny a vašu vernosť a oddanosť k najsvätejšej Eucharistii a k svätej omši.

Keď antikrist pohltí všetky náboženstvá, budú jedinými zbraňami, voči ktorým bude bezmocný, svätá omša a premena (transsubstanciácia) chleba a vína v moje telo a krv v najsvätejšej Eucharistii.

Moje sväté omše musia pokračovať. Tí z vás, ktorí to viete, sa teraz musíte zhromažďovať v skupinách a začať s prípravami (plánovať spolu s vernými kňazmi možnosť stretávania sa na tajných sv. omšiach v časoch perzekúcie a zákazu výkonu sv. omší spojených s prijímaním sv. Eucharistie pozn. prekl.).

Čím skôr sa pripravíte, tým viac vám bude daných milostí, aby sa vaše rady rozrástli po celom svete.

Skala (na ktorej stojí sv. Cirkev pozn. prekl.) bude zaťažená novou budovou, o ktorej budú hovoriť, že je mojim novým chrámom. Ale to je lož. Ale keď sa prenasledovanie skončí, bude mať zvyšok mojej Cirkvi a môj ľud znovu postavený chrám a môj Nový Jeruzalem zostúpi z neba. Zostúpi v sláve a v rovnakom čase zaznejú poľnice v nebi a na zemi.

A potom prídem. Ty, moja dcéra, ohlásiš môj príchod a mnohí padnú na zem a vo vytržení budú plakať slzami úľavy, lásky a radosti. Pretože to bude konečne tá chvíľa, na ktorú (tak dlho) čakali. Obloha sa rozžiari, zaznie burácanie hromu a v sladkom súzvuku sa bude niesť spev anjelských chórov, zatiaľ čo všetky Božie deti budú vítať pravého Mesiáša. Ja, Ježiš Kristus prídem, aby som súdil. A nebesia a zem sa spoja v jedno. Povstane nová slávna nádhera – obnovená zem a nový raj, ktorý objíme všetkých tých, ktorých mená sú zapísané v Knihe živých a ktorí sa zjednotia ako jeden. A zatiaľ čo sa koniec starej zeme, pošpinenej škvrnou hriechu, bude chýliť ku koncu, započne nová éra. Toto je to, o čo sa musíte snažiť. Toto je to, na čo máte nárok ako na časť vášho prirodzeného (právoplatného) dedičstva. Zamerajte sa len na záchranu všetkých duší. To je dôvod, prečo si nesmiete všímať prekážky, ktoré sa pred vás kladú. Prenasledovanie. Bolesť. Hrôzy zla rukami iných. Jediné, na čom (naozaj) záleží, je záchrana duší.

Váš Spasiteľ

Ježiš Kristus

Viac tu: https://www.knihapravdy.sk/666-bude-skryte-cislo-vlozene-do-cipu-ktoreho-prijatie-vam-nanutia-podobne-ako-hocake-ine-ockovanie/

 

Nasledujúce články z tlače ukazujú, ako sa toto proroctvo začína napĺňať pred našimi očami.


Výskumníci vytvorili najmenší čip na svete: Zmestí sa do ihly injekčnej striekačky

Vedci oznámili vývoj najmenšieho čipu v histórii. Mikroprocesor veľkosti roztoča by mohol spôsobiť revolúciu v medicíne.

Elektronika sa stáva nenápadne malou a otvára nové možnosti pre medicínu, ktorá môže využívať technológie úplne novými spôsobmi. Vďaka miniaturizácii môžu lekári efektívnejšie sledovať telo pacienta a dokonca nasadiť vhodnú liečbu.

Inžinieri z Kolumbijskej univerzity predviedli nový a revolučný mikroprocesor, ktorý je najmenším jednočipovým systémom na svete, aký bol kedy vyvinutý. Výskum bol publikovaný v Science Advances.

Viac tu: https://vosveteit.sk/vyskumnici-vytvorili-najmensi-cip-na-svete-zmesti-sa-do-ihly-injekcnej-strieka

https://www.nextech.sk/a/Najmensi-cip-na-svete-sa-da-vstreknut-do-tela https://www.dnes24.sk/americania-vyvinuli-najmensi-mikrocip-na-svete-slubuju-taketo-vyhody-390138


Wojciech Paprota, Walletmor: Platba čipom sa môže stať populárnejšou ako platobné karty

 


Na trhu sú nové platobné implantáty firmy, ktorú založil Poliak

Walletmor je britská spoločnosť, ktorá ponúka bezkontaktné platobné implantáty pod kožu. Zaujímavosťou je, že firmu spoluzakladal Poliak.

Walletmor sa od ostatných spoločností líši tým, že uzavrel partnerstvo so spoločnosťou iCard, ktorá má licenciu na elektronické peniaze a ponúka karty Visa. Ak chcete použiť Walletmor, musíte mať aplikáciu iCard a pripojiť k nej svoj podkožný implantát.

Platforma zatiaľ nepodporuje zloté, ale eurá, takže jej užitočnosť je u nás veľmi nízka. Za samotný implantát zaplatíme 199 EUR, teda asi 900 PLN. Ako Wojciech Paprota ubezpečuje, implantát je bezpečný pri kontakte s tkanivom (potvrdili to výskumy v USA), prešiel aj MRI, tekutým dusíkom, nízkotlakovými a vysokotlakovými testami.

Viac na: https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/inne/na-rynku-sa-nowe-implanty-platnicze-firmy-zakladanej-przez-polaka/r3dhd3s

https://www.realita5g.cz/2021/07/15/prakticke-cipovani-lidi/

https://www.lupa.cz/clanky/lidi-s-cipem-uz-jsou-v-cesku-stovky-vznikla-prvni-cipovaci-firma-a-s-cipy-muzete-bezne-platit/

https://www.tempest.sk/top-10-technologii-buducnosti-ktore-sa-mozno-coskoro-stanu-realitou-626.html


Platobný implantát Walletmor

Citát z predajnej ponuky Walletmor:

„Prvý plne bezpečný implantát, ktorým môžete platiť kedykoľvek a kdekoľvek. Zabudnite na hotovosť, karty a iné platobné zariadenia. Odteraz vám stačí ruka. Platobný implantát Walletmor môže byť teraz váš. Príďte do budúcnosti!”

Link: https://us.walletmor.com/


Zamestnanci švédskej administratívnej budovy majú implantované RFID čipy

Občiansky preukaz, platobná karta, lístok na autobus, permanentka do posilňovne a dokonca aj kľúč od bytu – to a ešte oveľa viac si môžete uložiť na mikročip z ryžových zŕn, ktorý máte umiestnený okolo palca. Už viac ako 6 tis. Švédov sa rozhodlo dôverovať tejto technológii.

Viac tu:  https://androidportal.zoznam.sk/2015/01/svedsko-epicenter-cipovanie-ruka-id/

https://www.aktuality.sk/clanok/269731/zacina-cipovanie-ludstva-svedska-firma-dala-svojim-zamestnancom-cipy/

https://www.hlavnespravy.sk/svedsko-zacalo-cipovat-svojich-ludi-ti-sa-tym-chvalia-na-socialnych-sietach-kto-tomu-rozumie-nech-spocita-cislo-selmy/1591602


Revolúcia ako na dlani. Čip namiesto kľúča a platobnej karty

Čipy pod kožu boli prvýkrát použité vo Švédsku v roku 2015. Odvtedy záujem o novú technológiu rastie. Implantát sa zvyčajne umiestňuje pod ukazovák alebo palec.

– S malým čipom úplne zmeníte svoje digitálne prostredie. Namiesto desiatich kariet, štyroch kľúčov a 30 PIN kódov na zapamätanie máte jeden. Život sa stáva oveľa jednoduchším, zdôraznil Jowan Oesterlund, majiteľ Biohax International

Viac tu: https://tvn24.pl/biznes/tech/chip-zamiast-klucza-i-karty-platniczej-piotr-konieczny-komentuje-ra954593-4509344

————————————————————————————————————————————————————————

Odborník na implantovateľné mikročipy – výhody a nebezpečenstvá

Mikročipy implantované pod kožu môžu nahradiť dôkazy, uľahčiť nakupovanie či monitorovať zdravotný stav.

Čítajj: https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C685423%2Cekspert-o-wszczepialnych-mikrochipach-korzysciach-i-zagrozeniach.html

———————————————————————————————————————————————————————– 

Ine zdroje:

https://www.forbes.sk/elon-musk-ma-novy-projekt-vyraba-mikrocip-ktory-prepoji-ludsky-mozog-smartfonom/

https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3171798-elon-musk-predstavil-mikrocip-do-mozku-ukazal-jak-ho-vyuziva-prase-gertruda

https://vat.pravda.sk/technologie/clanok/561407-mikrocipy-v-mozgu-vytvoria-supercloveka-elon-musk-ukazal-ako-mozu-fungovat/

https://www.badatel.net/klaus-schwab-velky-reset-spoji-nasu-fyzicku-digitalnu-a-biologicku-identitu/

https://humansarefree.com/2021/05/klaus-schwab-calls-on-implantable-microchip.html

VIDEO: Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě! Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě! Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit! Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte!

————————————————————————————————————————————————————————

Taktiež si posvieťte na slovenský projekt movir a položte si otázky, ako to chcú dosiahnuť

https://movir.lf.tuke.sk/ 

z neho vyberáme:

Cieľom projektu je vytvorenie a otestovanie mobilného monitorovacieho systému určeného na ochranu izolovaných skupín obyvateľstva pred šírením vírusových ochorení alebo opačne na ochranu obyvateľstva pred izolovanou skupinou identifikovanou ako zdroj rizika, vrátane návrhu, vývoja a overenia modelov správania sa jednotlivcov a entít.

Systém bude vybudovaný z mobilných senzorických prvkov, mobilnej monitorovacej stanice a cloudového dátového systému.

Mobilné senzorické prvky budú inštalované vo forme samostatných, voľne stojacich zariadení, ktorých rozložením v priestore vznikne senzorická sieť.

Systém bude mobilný a nezávislý od pozemnej infraštruktúry.

Projekt má okrem samotného návrhu uceleného systému za cieľ aj jeho testovanie v teréne so zohľadnením potenciálne vplývajúcich faktorov ako poveternostné podmienky, prašnosť, vibrácie, či prítomnosť zvery.

Cieľom je vytvoriť mobilný monitorovací senzorický systém, ktorý nebude závislý od lokálnych rozvodov elektrickej energie, a ktorý vizuálne nezmení ráz vymedzeného priestoru, a teda nespôsobí dodatočnú psychickú záťaž pre žiadnu z chránených strán.